Janowiec nad Wisł± dawniej i dzi¶ - jest to fotoblog Janowca jakiego dot±d nie znali¶cie, utworzony ze zdjęć przez Was przysyłanych. Zapraszam serdecznie w odwiedziny i do komentowania. Pozdrawiam.
Blog > Komentarze do wpisu

SPOTKANIE WINIARZY Z PREZYDENTEM RP..

Witam :)

Dokładnie tydzień temu, we wtorek 14.10.14r. odwiedził Janowiec p. Prezydent Bronisław Komorowski z małżonk±, p. Ann± Komorowsk±. Pan Prezydent zaproszony został przez winiarzy na spotkanie ze Stowarzyszeniem Winiarzy Małopolskiego Przełomu Wisły. Oto kilka zdjęć z tego spotkania (zdjęcia ze strony UG i ze strony stowarzyszenia winiarzy : http://www.winiarzempw.pl/

Wizyta w Janowcu

Z inicjatyw± zaproszenia p. Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego na spotkanie w Janowcu wyst±piło Stowarzyszenie Winiarzy MPW.

wizyta

W czę¶ci oficjalnej, z udziałem licznych mediów oraz zaproszonych go¶ci, na pocz±tku zabrał głos Prezes stowarzyszenia WMPW, p. Wojciech Włodarczyk.

Wizyta prezydencka

Następnie głos zabrał p. Prezydent Bronisław Komorowski.

WIZYTA

Winiarze Stowarzyszenia Małopolskiego Przełomu Wisły oraz zaproszeni przez nich winiarze z s±siedniego Sandomierskiego Stowarzyszenia Winiarzy, którego prezesem jest p. Marcin Płochocki.

Obecny był też p. Leszek Kwasek (pierwszy z prawej), prezes TPJ.

wizyta

Po wymianie pami±tek, pami±tkowe zdjęcie na tarasie z par± prezydenck±.

Pierwszy z prawej, komisarz UG w Janowcu, p. Jan Gędek.

WIZYTA

Pami±tkowe zdjęcie na zamku z winiarzami, gdzie SWMPW ma swoj± siedzibę, dzięki uprzejmo¶ci Muzeum Nadwi¶lańskiego.

wizyta

wizyta

wizyta

Na promie. 

wtorek, 21 paĽdziernika 2014, buncyk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Go¶ć: Hanka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/10/22 09:15:29
Szkoda, że nie wiedzieli¶my. Pan Prezydent jest ojcem chrzestnym dziewczyny, której korzenie wywodz± sie z Janowca, wnuczki ¶p.Kazika Łukasika, brata ¶p. Pań Makuchowej, Goleniewiczowej i Kopaniowej oraz niedawno zmarłego Kostka Łukasika i ciotki Urbankowej. Pozdrawiam Hanka z Urbanków
-
2014/10/22 11:50:19
Hanka,
Dziękuję za komentarz, miła niespodzianka, kto by pomy¶lał.. :)
Też nie wiedziałam, że jest chrzestnym kogo¶ maj±cego tu korzenie :) Bo o chrzestnej marszałka Piłsudskiego to czytałam..
O przyjeĽdzie p. prezydenta pisałam na facebooku i NK, post z fb jest też wklejony z boku bloga, my¶lałam, że wystarczy..
Ano wła¶nie.. bardzo przydały by się zdjęcia osób wymienionych przez Ciebie, zwłaszcza, że za kilka dni ¶więto zmarłych.. Masz może ?
Dziękuję i pozdrawiam :)
buncyk ;)