Janowiec nad Wisłą dawniej i dziś - jest to fotoblog Janowca jakiego dotąd nie znaliście, utworzony ze zdjęć przez Was przysyłanych. Zapraszam serdecznie w odwiedziny i do komentowania. Pozdrawiam.
Blog > Komentarze do wpisu

OSTRZEŻENIE DLA MIEJSCOWOŚCI BRZEŚCE, BRZEŚCE-KOLONIA, JANOWICE, WOJSZYN, TRZCIANKI, NASIŁÓW.

OSTRZEŻENIE !

Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Puławach ostrzega o pogorszeniu jakości wody do spożycia pod względem mikrobiologicznym wodociągu Brześce i Nasiłów.

Woda w miejscowościach Brześce, Brześce - Kolonia, Janowice oraz Nasiłów, Wojszyn, Trzcianki wykazuje zanieczyszczenie bakteryjne i nie nadaje się do picia przez ludzi.

W przypadku odwołania zostanie przekazana informacja na stronie Urzędu Gminy Janowiec (adres UG również w 'zakładce', po prawej stronie bloga)

Zastępcze punkty poboru wody znajdują się : na parkingu przy cmentarzu i przy starym budunku Zakł. Komunalnego.

Proszę zwracać uwagę na komunikaty !

W miarę możliwości proszę zwrócić uwagę sąsiadom..

Pozdrawiam...

buncyk.

wtorek, 14 sierpnia 2018, buncyk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: filix, 46.151.112.*
2018/09/12 07:55:41
Szkoda będzie tak pięknego Janowca...W górę Wisły,po sąsiedzku w Gniazdkowie buduje się chlewnia na ponoć 40.000 sztuk świń.Można sobie wyobrazić ile to gnojówki będzie płynęło w kierunku Janowca i Kazimierza.Wasze studnie już zawierają bakterie a co będzie za chwilę...? Kurorty kultury przepadną.Już najwyższy czas aby Władze Janowca i Kazimierza zaprotestowały.Proszę zapoznać się z tą tematyką gdzie indziej w Polsce z udziałem firmy "smithfield" to poznacie problem...