Janowiec nad Wisłą dawniej i dziś - jest to fotoblog Janowca jakiego dotąd nie znaliście, utworzony ze zdjęć przez Was przysyłanych. Zapraszam serdecznie w odwiedziny i do komentowania. Pozdrawiam.

AKTUALNOŚCI

wtorek, 24 grudnia 2013

Kochani !

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam Wam najserdeczniejsze życzenia : zdrowia, radości, spokoju od codziennego pośpiechu, spełnienia marzeń, chwili zadumy.. Ale przede wszystkim, abyście czas świąt spędzili z rodziną w Janowcu i nie pogubili się w tym świecie.. ! ;)

 

P/S. Dziękuję Wam kochani serdecznie za e-maile z życzeniami ! Miło wiedzieć, że blog się podoba.. :)

A propo.. Nie zapomnijcie zrobić zdjęć w gronie rodzinnym ;)

..A w Janowcu ostatnio była piękna, słoneczna pogoda. Po prostu ładna jesień jest tej zimy :)

Po świętach szukać będziemy następnej rodziny..

Pozdrawiam, gdziekolwiek spędzacie święta, heej.. ! :)

Uważajcie na siebie i innych..... !!!

buncyk

sobota, 21 grudnia 2013

Ze strony UG :

<Wójt Gminy Janowiec, Proboszcz Parafii w Janowcu, Wikary Parafii w Janowcu zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Janowiec do wspólnego złożenia sobie życzeń świątecznych  - 22 grudnia ( niedziela)2013 r. godz. 16.30 miejsce: parking przy Kościele Parafialnym w Janowcu  Serdecznie zapraszamy !!!>

czwartek, 12 grudnia 2013

Witam serdecznie !

Poniżej przedstawiam Wam, kochani kontrowersyjny artykuł z Tygodnika "Powiśle" na temat składowania pyłów dymnicowych w Janowcu. Zdaniem niektórych jest to totalna bzdura i tygodnik nie jest wiarygodny. Jednak warto wyrobić sobie własne zdanie na ten temat, przejrzeć fakty (np. słowa radnych i mieszkańców chyba nie były wyssane z palca na sesji), dlatego przeczytajcie Państwo sami, czasem ktoś bezstronny widzi wszystko inaczej, lepiej, więcej..

Po za tym w każdej bajce jest część prawdy, więc zawsze warto trzymać rękę na pulsie.. ;) 

Hmmm, ciekawe, kto miałby być tym inwestorem.. ? ;) 

A tak a propo.. nie uważacie kochani, że pyłów dymnicowych szkodliwych dla zdrowia ulatnia się z kominów w Janowcu aż nadto, zwłaszcza zimą ?? Że co niektórzy spalają wszystko, co popadnie i w nosie mają zdrowie innych, co akurat idą na wieczorowy spacer dla zdrowia (np. ludzi po zawałach) ??  Ale oczywiście właśnie wtedy pali się najwięcej, najmocniej dymi, bo przecież w domu zimno..   Że czasem ostry i duszący dym wala się po ulicach, kogo to obchodzi ?? Kto powinien dawać przykład, pewnie sołtys ?? Zacznijmy od siebie, kochani !  Nie oglądajmy się na nikogo a będzie nam się żyło zdrowiej, weselej, być może też dłużej, (bo ostatnimi laty coraz młodsi odchodzą), nie czekajmy na GEO PARK, twórzmy go sami.. Nic dla nas bez nas..

To tylko moje własne zdanie :) Uciekam, bo mnie pewnie skrzyczycie...

A w Janowcu jest na plusie, śniegu i deszczu brak :)

Pzdr. srd :)

buncyk

Popioły

czwartek, 05 grudnia 2013

Witajcie kochani,

Jakoś ostatnio w dołku jestem od tego św. zmarłych, więc mniej piszę.. Bo to wiecie, kochani, czas uświadomić sobie, że niestety tam już więcej nas, niż tu.. I to jak powiedziała pewna pani "sami młodzi" odchodzą :( No i te tragedie ostatnio.. Jedna osoba rzuciła się pod pociąg, inne skakały z mostu, normalnie strach, co to się dzieje..

No, ale jutro Mikołaj, więc może coś nam dobrego przyniesie, oby nie ten huragan, choć już wieje coraz bardziej, aaa :) Być może prądu nie będzie, więc trzeba się w świeczki zaopatrzyć, najlepiej olejowe ;)

 W Janowcu śniegu jeszcze nie było, ani mrozu dużego. Właściwie jest na plusie w dzień (zresztą możecie spojrzeć na mapkę pogody z boku bloga :)

Dyr. Bińczak rozpoczął pracę w SP z dniem 18.11.13 r.

Pani skarbnik nie odwołano, choć były w tej sprawie 3 sesje, w tym jedna nadzwyczajna. Chodzą słuchy, że na miejsce p. Cieloch miałaby wejść p. Wrótniak Jadwiga, ale czy to prawda ? hmmm..

Inna sprawa, która niepokoi mieszkańców, a o której już pisała puławska prasa, to to, że w Janowcu miałaby być spalarnia śmieci  (przy GEO PARKU i MAGICZNYCH OGRODACH ?), hmm.

No, pewnie zaraz wyłączą nam prąd..

Pozdrawiam wszystkich przedświątecznie i zapraszam do szukania prezentów przez przegladarkę najlepszych sklepów internetowych (z boku bloga), pozwoli mi to zarobić na kawę ;) Z góry bardzo Wam kochani dziękuję :)

buncyk

O autorze
Tagi