Janowiec nad Wisł± dawniej i dzi¶ - jest to fotoblog Janowca jakiego dot±d nie znali¶cie, utworzony ze zdjęć przez Was przysyłanych. Zapraszam serdecznie w odwiedziny i do komentowania. Pozdrawiam.

AKTUALNO¦CI

wtorek, 31 marca 2015

Witam :)

Jutro, tj. 01.04.15 r. (¶roda) do godz. 8.00 można wystawiać przed swoj± posesję (jak kosze) odpady gabarytowe. Będ± odbierane bezpłatnie.

Wystawiać można : stare meble, krzesła, stoły, fotele, komody, materace, beczki plastikowe, dywany, kołdry, ramy okienne bez szyb, wózki dziecięce, duże zabawki.

Nie będ± odbierane elektro¶mieci (telewizory, lodówki..itd..), odpady budowlane (gruz, wanny, umywalki..) i odpady niebezpieczne (azbest, smary, oleje, pestycydy, leki przeterminowane) i czę¶ci samochodowe.

Zanim jednak wystawicie, kochani warto się zastanowić, czy nie można tego sobie np. na co¶ przerobić ;) Pomysłów w necie jest nadto, wystarczy wpisać w google : 'co zrobić ze starego stołu', 'szafki', czy innych i obejrzeć 'grafikę'.

Zobaczcie sami, co można np. zrobić ze starego krzesła :) :

https://www.google.pl/search?q=co+zrobi%C4%87+ze+starego+krzes%C5%82a&client=firefox-a&hs=hK1&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=TtAaVcvuFcuhsAGIoIQY&ved=0CCAQsAQ&biw=1366&bih=615

Pozdrawiam serdecznie .. :)

buncyk

poniedziałek, 16 marca 2015

 W 2015 r. będzie realizowane zadanie "Usuwanie wyrobów zawieraj±cych azbest" w ramach dotacji z
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony ¦rodowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.
Osoby zainteresowane oddaniem azbestowych pokryć dachowych, proszone s± o złożenie w Urzędzie Gminy Janowiec wniosku w terminie - do 31 marca br. Szczegółowych informacji można uzyskać osobi¶cie w Urzędzie Gminy Janowiec, pok. nr 1 lub pod nr tel. 81 881 58 13, mail: srodowisko@janowiec.pl   

Jak wiadomo azbest jest rakotwórczy, więc naprawdę warto się go pozbyć..

Pozdrawiam...

buncyk

 

poniedziałek, 09 marca 2015

Ze strony UG :

<Wójt Gminy Janowiec informuje, że posiada do wynajęcia w trybie bezprzetargowym wolny lokal użytkowy, przeznaczony na prowadzenie działalno¶ci medycznej lub pokrewnej, położony w budynku SP ZOZ w Janowcu przy ul. Lubelskiej 21.

W celu obejrzenia lokalu i zapoznania się z jego stanem technicznym należy zgłosić się do pok. nr 7 w Urzędzie Gminy Janowiec. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (81) 881 58 05 >

sobota, 07 marca 2015

8 MARCA             8 MARCA             8 MARCA

Z okazji Dnia Kobiet życzę Wszystkim Paniom zagl±daj±cym na mój blog dokładnie tego samego, co rok temu i jeszcze więcej dobrego oraz miłego ¶więtowania ;)

Pozdrawiam gor±co :)

buncyk

czwartek, 05 marca 2015

Witam serdecznie :)

GOPS ogłosił nabór na stanowisko asystenta rodziny, termin składania ofert trwa do 16.03.15r.

Je¶li kto¶ jest zainteresowany, dowie się więcej pod poniższym linkiem :

http://www.janowiec.pl/upload/stanowisko-nabor.pdf

Pozdrawiam... ;)

buncyk

O autorze
Tagi