Janowiec nad Wisł± dawniej i dzi¶ - jest to fotoblog Janowca jakiego dot±d nie znali¶cie, utworzony ze zdjęć przez Was przysyłanych. Zapraszam serdecznie w odwiedziny i do komentowania. Pozdrawiam.

AKTUALNO¦CI

sobota, 27 lipca 2013

No i się zaczęło.. :)

Od dzi¶, czyli 27.07 do 04.08. 2013r. będzie trwał Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi", więc ruch w Janowcu się już zacz±ł, bo wiadomo..  i  z Kazimierza ludzie przyjeżdżaj± zobaczyć co tu się dzieje, co to za miejscowo¶ć ten Janowiec :) I do Kazimierza nasi jad±, bo przecież jest okazja zobaczyć polskich aktorów :) A i pogoda dopisuje, jest gor±co,wręcz upał, to i nad zalew wiara jedzie (dawniej nad Wisłę, dzi¶ niestety w drug± stronę).

Festiwal w Janowcu ma miejsce na dziedzińcu zamkowym.

Pr±d na ulicach wł±cz± (organizatorzy festiwalu zapewne), więc tylko szaleć  ;) Oby program dopisał, bo jednak festiwal w Janowcu to nie taki, co w Kazimierzu ;) Kiedy¶ nawet aktorowi nie chciało się tu przyjechać z Kazimierza, choć miał przyjechać i ludzie specjalnie po to poszli. (nie napiszę który, bo jeszcze z szabl± przyjdzie ;)

Miejmy nadzieję, że w tym roku będzie lepiej. Jedynie na co możecie państwo liczyć, to miła atmosfera, piwo i komary :)

Zapraszam i pozdrawiam :)

P.S. A Janowiec jest i tak ładniejszy od Kazimierza, co może nie ? ;)

***

Jednak się ludziska rozczaruj± w tym roku. Program jest, ale dla Kazimierza oczywista oczywisto¶ć :(

czwartek, 25 lipca 2013

Nowy artykuł o odwołaniu wójta i referendum w Janowcu w Dzienniku Wschodnim można przeczytać tu.  Komentarze do artukułu na samym dole strony.

 

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130724/PULAWY/130729765

niedziela, 07 lipca 2013

harmonogram wywozu odpadów

 

Krócej mówi±c - wszystkie miejscowo¶ci z naszej gminy maj± ten sam dzień wywozu ;)

O autorze
Tagi