Janowiec nad Wisł± dawniej i dzi¶ - jest to fotoblog Janowca jakiego dot±d nie znali¶cie, utworzony ze zdjęć przez Was przysyłanych. Zapraszam serdecznie w odwiedziny i do komentowania. Pozdrawiam.

AKTUALNO¦CI

niedziela, 11 sierpnia 2013

Burzy oczywi¶cie nie było, zbiera się już 3 dzień, już nieco chłodniej jest, słońca mniej, za to chmur więcej i wiaterek lekki powiewa, już lżej oddychać..

Zdawać by się mogło, że jest spokój..

 No, niestety..  i w naszej gminie tragedia się stała... utopił się 17-latek w nocy podczas imprezy urodzinowej :(

Dlaczego ???? Kto winien ??? Czy to wina samej młodzieży ??? A może tego, że u nas nie ma się gdzie ona podziać , nie ma edukacji młodzieży, nie ma gdzie się wyszumieć  w wakacje, nie ma dyskotek, zabaw, nie ma zajęć w GOK-u dla młodzieży, nie ma policji, może dlatego, że nasza młodzież wychowuje się na ulicach (nie o¶wietlonych) - sama, że jedyn± ich rozrywk± jest bar, alkohol, papierosy, narkotyki, koledzy.. ???

Czy musi stać się tragedia, żeby nasze władze przejrzały na oczy i "co¶" w końcu zrobiły w kierunku młodzieży (młodzież = dziewczyny i chłopcy w  wieku 13-20 lat) . Ukłon w stronę UG i dyr. GOK (i odwrotnie).

 Co jeszcze musi się stać ??? !!!

Więcej przeczytacie tu :http://pulawy.naszemiasto.pl/artykul/1960587,tragedia-w-janowcu-17-latek-utopil-sie-w-stawie,1,id,t,nk.html#skomentujUważajcie na siebie, kochani na tych wakacjach, i na  innych też, rozgl±dajcie się w koło..

Nie pozwólcie też nikomu po alkoholu wsi±¶ć za kierownicę, wej¶ć do wody...

Pzdr. b

 

O autorze
Tagi