Janowiec nad Wisłą dawniej i dziś - jest to fotoblog Janowca jakiego dotąd nie znaliście, utworzony ze zdjęć przez Was przysyłanych. Zapraszam serdecznie w odwiedziny i do komentowania. Pozdrawiam.

AKTUALNOŚCI

sobota, 18 kwietnia 2015

 W dniach 20 - 21 04.15 r. (poniedziałek i wtorek) będzie w miejscowości Janowiec przerwa dostawie wody w godz. 8.00 do 18.00, związana z usuwaniem awarii wodociągu. Warto zaopatrzyć się w wodę wcześniej.


Natomiast 25.04.15 r. (sobota) na terenie całej gminy, do godz. 9.00 będzie można wystawiać przed posesję (jak kosze) do odbioru elektrośmiecie  (zepsute telewizory, lodówki, pralki, odkurzacze, komputery, itp..).

Pzdr. srd. :)

buncyk

sobota, 11 kwietnia 2015

Gratulacje i najlepsze życzenia dla państwa Kariny i Jacka (s. Leszka) Łukasików z okazji narodzin syna Gabrysia ! :)

Niech się synek Państwu zawsze zdrowo chowa :)

Pozdrawiam :)

sobota, 04 kwietnia 2015
środa, 01 kwietnia 2015

Dziś, tj. 01.04.2015 r. (środa), jak w ubiegłym roku, odbędzie się w GOK dyskoteka dla młodzieży !!!

Życzę Wszystkim dobrej zabawy i pozdrawiam serdecznie ! :)

buncyk

wtorek, 31 marca 2015

Witam :)

Jutro, tj. 01.04.15 r. (środa) do godz. 8.00 można wystawiać przed swoją posesję (jak kosze) odpady gabarytowe. Będą odbierane bezpłatnie.

Wystawiać można : stare meble, krzesła, stoły, fotele, komody, materace, beczki plastikowe, dywany, kołdry, ramy okienne bez szyb, wózki dziecięce, duże zabawki.

Nie będą odbierane elektrośmieci (telewizory, lodówki..itd..), odpady budowlane (gruz, wanny, umywalki..) i odpady niebezpieczne (azbest, smary, oleje, pestycydy, leki przeterminowane) i części samochodowe.

Zanim jednak wystawicie, kochani warto się zastanowić, czy nie można tego sobie np. na coś przerobić ;) Pomysłów w necie jest nadto, wystarczy wpisać w google : 'co zrobić ze starego stołu', 'szafki', czy innych i obejrzeć 'grafikę'.

Zobaczcie sami, co można np. zrobić ze starego krzesła :) :

https://www.google.pl/search?q=co+zrobi%C4%87+ze+starego+krzes%C5%82a&client=firefox-a&hs=hK1&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=TtAaVcvuFcuhsAGIoIQY&ved=0CCAQsAQ&biw=1366&bih=615

Pozdrawiam serdecznie .. :)

buncyk

poniedziałek, 16 marca 2015

 W 2015 r. będzie realizowane zadanie "Usuwanie wyrobów zawierających azbest" w ramach dotacji z
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.
Osoby zainteresowane oddaniem azbestowych pokryć dachowych, proszone są o złożenie w Urzędzie Gminy Janowiec wniosku w terminie - do 31 marca br. Szczegółowych informacji można uzyskać osobiście w Urzędzie Gminy Janowiec, pok. nr 1 lub pod nr tel. 81 881 58 13, mail: srodowisko@janowiec.pl   

Jak wiadomo azbest jest rakotwórczy, więc naprawdę warto się go pozbyć..

Pozdrawiam...

buncyk

 

poniedziałek, 09 marca 2015

Ze strony UG :

<Wójt Gminy Janowiec informuje, że posiada do wynajęcia w trybie bezprzetargowym wolny lokal użytkowy, przeznaczony na prowadzenie działalności medycznej lub pokrewnej, położony w budynku SP ZOZ w Janowcu przy ul. Lubelskiej 21.

W celu obejrzenia lokalu i zapoznania się z jego stanem technicznym należy zgłosić się do pok. nr 7 w Urzędzie Gminy Janowiec. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (81) 881 58 05 >

sobota, 07 marca 2015

8 MARCA             8 MARCA             8 MARCA

Z okazji Dnia Kobiet życzę Wszystkim Paniom zaglądającym na mój blog dokładnie tego samego, co rok temu i jeszcze więcej dobrego oraz miłego świętowania ;)

Pozdrawiam gorąco :)

buncyk

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19
O autorze
Tagi